Članky a videá

HEALTH- LIFE BALANCE
Všetko sa začína od nás. 20140101_072747
Zmena je nevyhnutná.
To , čo v živote prichádza je zmena . Tak ako vieme, že je nevyhnutná , vie nás 100% zaskočiť. Jej prejavy často pocítime na fyzickej , či psychickej úrovni. Prečo sa to všetko deje?
Jednoducho si nakopíme , naskladujeme starosti , sklamania , stres z prace, manžela ,manželky ,detí ,financií , osobných vzťahov doma ,v práci , z podnikania, prípadne nás dobehnú nevyriešené zranenia z minulosti, fyzické traumy z rôznych situácií v živote . Je toho naozaj veľa …….. , čo za tým môže byť.
No jedno majú spoločné. Všetko sa odzrkadlí na našom tele a mysli …zahltí sa celý náš hardware …..software. Telo stráca svoju rovnováhu , myseľ svoju jasnosť….stratí sa spojenie so sebou samým. Tým sa samospádom spúšťajú prejavy -následky nášho dlhoročného skladovania.
To, čo som sa vo svojej praxi naučil a naďalej sa mi to potvrdzuje , u každého vrátane mňa , že telo nikdy neklame. Zmení sa celé telo vrátane svalov , imunity, mysle, úroveň našej životnej energie, spôsobu konania.
Čo v takom prípade urobiť ? …….keď nás to všetko dostihne? … rôzne druhy bolestí , počnúc spazmami, bolesťami kĺbov , migrénami a ďalšími neduhmi . Odpoveď je : ,, prenastaviť telo – myseľ, myseľ-telo/ sme jedineční, neopakovateľní , nenahraditeľní / . Než sa tak stane treba sa pozrieť na naše návyky ,zvyky, vrátane stravy a spustiť v sebe ….. clean…..delete… Vyzerá to tak jednoducho ! A ono to jednoduché aj je ……. a teraz to príde…….len to chce aktivitu a vašu účasť. Zázrak sa udeje len takto. ☺
Vytvoril som program HEALTH -LIFE BALANCE – spolupracujem s odborníkmi v oblasti fyzioterapie, tvorby pohybových rekondičných a kondičných programov, psychológie a terapií. Program je koncipovaný tak, aby umožnil získať pre telo , myseľ a životné nastavenie to , čo potrebujeme ako originál.
Zohľadňuje pracovné vyťaženie, povinnosti v rodine , koníčky, pohybové nastavenie/fyzické oslabenia , starosti a momentálne stavy prežívania osobných problémov.
Bez stresu umožní plynule ozdravenie mysle – tela a naopak.☺
Program vás po celý čas inšpiruje, baví a podporuje. Stanete sa odborníkom sami na seba. Naučí vás počúvať signály svojho tela …. a čo je za tým…..spojíte sa sami so sebou, získate páku ako sa dostať do rovnováhy. Nájdete svoj vnútorný poklad , zdroj vašej sily. To vôbec nepreháňam . ….:)
A , keď viete ako na seba ..dostať sa …..do rovnováhy……mnohých..budete inšpirovať…a niektorých .tým….na.. .
Juri
www.zen-shiatsu.sk