O mne

Volám sa Juraj Németh a som KONZULTANT – TRÉNER programu Life Balance.
Obrázok5
Možno ste čítali niektoré z mojích článkov uverejnené v časopisoch alebo ste ma mohli vidieť sem tam aj na televíznej obrazovke v dobrom ráne ,kde som sa vyjadroval k zdravému spôsobu cvičenia, prípadne k výžive a regenerácii, prípadne ste čítali Knížku ,,Moja cesta „od Jozefa Vajdu a Kataríny Leškovej. Tam som prispel poznatkami a skúsenosťami pri formovaní pohybového a regeneračného programu pre Jozefa Vajdu, ako jeho osobný tréner a konzultant. Keď mi prvýkrát spomenul ,že chce s Katkou napísať knihu, ktorá bude Lifestylová veľmi ma potešil. Povedal,že tam chce kapitoly o cvičení a regenrácii . Zen Shiatsu sa stalo každodennou súčasťou regenerácie hneď po cvičení. Tak som sa dostal do knížky.:)
Cesta  k osobnej harmónii   jv moja cesta2
Jozefovi Vajdovi a Katke Leškovej patrí moje veľké ,,ĎAKUJEM „,za prvé zverejnenie ako funguje program LIFE BALANCE, kde sú uvedené niektoré z krokov , ktoré sú súčasťou príbehu a jednotlivých kapitol.

Ak ste sa o mne len dopočuli od vášho známeho a chceli ste sa presvedčiť kto som, čo a ako robím ,aj tak som rád. A ak nie, nevadí. 🙂 Som veľmi rád , že ste sa prepracovali až na moju stránku. Tu si môžete prečítať niečo v skratke o mne a mojej ponuke . Ak vás moja ponuka osloví a verím pevne , že áno.Rád sa s Vami stretnem .
Obrázok8
Vyštudoval som FTVŠ UK spolu s Filozofickokou Fakultov UK v Bratislave. V oblasti fitness a wellness služieb  pôsobím od ukončenia fakulty v roku 1998 a od roku 2014 pôsobím ako KONZULTANT – Tréner a autor programu LIFE BALANCE.

Čo je Life Balance ?
V skratke je to vytváranie rovnováhy medzi zdravím, prácou, rodinou a zábavou. Program Life balance je tvorený s pohybových programov,stravy,relaxu , regenerácie, konzultácií ako zvládať stres ,nastavenia priorít, ako zakonponovať svoje silné stránky pre všetky 4oblasti života.

Čo ma viedlo k vytvoreniu programu Life Balance ?

Bola to túžba vytvoriť program, s ktorého si človek vie získať išpirácie pre svoju rovnováhu fyzického aj duševného zdravia.

Trojročné štúdium Zen Shiatsu sa stalo svojou výnimočnosťou mojím odrazovým mostíkom. Zen Shiatsu /ako sa dozviete ďalej na stránke Zen Shiatsu/ pracuje s fyzickými a duševnými nerovnováhami ľudskáého tela a harmonizuje ich. Harmonizuje človeka pomocou telesného pohybu /tvorením fyzickej sily ,uvolnovania – flexibility/, stravy, regenerácie, osobného prístupu k sebe a nastavením seba s okolitým svetom. To sa stalo nosnou časťou pre vytvorenie nového prístupu a postupu pri mojej práci v programe LIFE BALANCE.

Prečo si zvoliť práve Life Balance ?
Často krát kladieme dôraz na jednu s oblastí nášho života a vtedy dochádza k rozkolu. Káždý z nás má vlastné usporiadanie priorít. Rovnako ako mnohí z vás, ja nie som výnimka, ocitol som sa občas v rohu ringu , kde všetko sa na vás rúti v podobe dobre veľkého súpera v plnej ráži. Vtedy potrebujem, rovnako ako vy povedať :,,STOP“! Ak sa tak nedeje dlhšiu dobu vzniká nerovnováha a cítime to potom vo všetkých štyroch oblastiach života/ zdravie ,práca ,rodina, zábava/. Učíme sa a meníme celý náš život a postup, ktorý používam v prospech každého z vás to rešpektuje.

– získate vedomosti a princípy vyvaženia 4 oblastí zdravia,
– štíhle a zdravé telo,
– sviežu myseľ,
– zdravý vzťah k sebe

,, Predovšetkým ide o vytvorenie radosti, nie povinnosti , lepšie sa cítiť a žiť.“

Možno budete zo seba prekvapení !

S pozdravom

Juraj Németh